صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

خرید امن اینترنتی زاهدان

مهندس علی فتحی
20:05
بازدید : 14

خرید امن اینترنتی زاهدان

بیشتر فروشگاه های اینترنتی بویژه فروشگاههای فعال در اینتستاگرام فاقد مجوز های اینماد میباشند و کلا زیر نظر پلیس فتا و سایت ساماندهی پایگاه اینترنتی نیستند یا حتی معاملات در دیوار با یک شماره دزدی و جنسی که وجود نداره بفروش میرسانند  زیاد شنیدیم بعد پرداخت هزینه  تلفن فرد خاموش شده یا حتی بارکد با وزن منطقی دریافت شده و داخلش چیزی جز سنگ و خاک نبوده !!!

*

ما یک سرویس اختصاصی داریم از این رو اول فروشگاه های معتبر میتوانند ضمانت ارسال از طریق این سرویس و افزایش اعتماد مشتری استفاده کنند ، امروزه فروشگاه های معتبری که ارسال اختصاصی مرسولات دارند از روند بسته بندی تا بارکد فیلم  میگیرند مانند دی جی کالا دوم (ویژه مشتریان)  اگر قصد خرید جنسی از زاهدان دارید به شرط ارسال توسط خود شما انجام شود (هر چند این فروشگاه ها یک روش  برای ترغیب فرد دارند آن هم ارسال رایگان است) در هر صورت اون فرد قرار یک هزینه ای بابت ارسال پرداخت کند همان از مبلغ فروش کم کند ، از فرد تقاضا کنید به دفتر ما مراجعه کند اولا ما خاک و سنگ ارسال نمیکنیم (خیالتون جمع باشه) دوما اگر توسط شما درخواست دریافت کننده باشد فیلم و عکس گرفته میشود و ارسال میشود و میتوانید هزینه خود را با اعتماد بیشتری پرداخت کنید، همچنین از بسته بندی و الصاق برچسب بر هر دو طرف کارتن فیلم تهیه . ارسال میشود.

مهمترین مورد این است که اعتبار ما بیش از هر چیزی برای ما اهمیت دارد

فرو شندگان غیر واقعی البته دلایل غیر واقعی هم می آورند مانند هزینه کمتر ارسال این یک دروغ بزرگ است ،مگر کالا آسیب دیده یا خراب و ... را داخل لفاف غیر استاندارد بگذارد (تحت این عنوان در حمل و نقل آسیب دیده است )و بعنوان کالا درست و سالم ارائه دهد و گرنه هزینه پست معلوم هست از همه جای ایران مشخص میشود کمتر شدن آن ممکن نیست مگر هزینه لفاف (کارتن و بسته بندی) که هرگز امکان ندارد فروشگاهی جنس اصل و سالم خود را بخاطر کمتر از پنج هزارتومان اختلاف داخل لفافی قرار دهد که صد در صد مطمن است آسیب میبیند .ما تحت هیچ شرایطی از لفاف جز درجه یک با کرافت خارجی و داخل کارتن با توجه محتویات کاملا فضا گیری مرسولات را ارسال نمیکنیم.

اما جنس ، نوع و اصل و غیر اصل  و خراب یا نقص فنی داشتن کالا به ما ارتباطی ندارد.

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
کد امنیتی رفرش