• زاهدان روبروی پاساژ قائم خیابان شریعتی
  • ref@post.ir
  • ساعات اداری: 8:00 الی 14:00
*

 با توجه به اینکه چند وقتی همراه اول با  آوردن سرعت 4.5   در شهر زاهدان  بازار پسندی زیادی گرفته بود اما با آمدن 5G ایرانسل به شهر زاهدان سرعت باور نکردنی تا 147 مگابایت در ثانیه توسط دو اپراتور (ایرانسل و شاتل)در شهر زاهدان و عدم برخورداریی همراه اول از  این سرعت،فرصتی شده تا افرادی که از  گوشی نسل جدی اینترنت استفاده میکنند بتوانند سرعت واقعی اینترنت تجربه کنند لذا فروش فوق العاده این دو سیم کارت همزمان تنها در دفتر پیشخوان 72241130 و تحویل در لحظه سیم کارت به مشتری انجام میشود.

پشتیبانی ایرانسل

جهت خرید سیم کارت رند با شماره انتخابی و اینترنت پر حجم

ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است ، این اپراتور مشترکین زیادی دارد . همواره در تلاش است که بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های قرار دهد . اپراتور ایرانسل در بین اپراتور های تلفن همراه در کشور از سریع ترین شبکه برخوردار است . بر همین اساس همواره تلاش کرده است شرایطی فراتر از یک اپراتور را برای مشترکین خود ایجاد کند . اپراتور ایرانسل پوشش دهی گسترده ای دارد . پشتیبانی ایرانسل به صورت ۲۴ ساعته است و این یکی از مزایای ویژه این اپراتور است . تقریبا هر کجا که هستید به راحتی می توانید به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی داشته باشید . می توانید با خرید سیم کارت ایرانسل به خانواده بزرگ ایرانسل بپیوندید و از خدمات متنوع این اپراتور بزرگ بهره مند شوید .

جهت خرید سیم کارت رند با شماره انتخابی و اینترنت پر حجم

اپراتور ایرانسل ( irancell ) برای جلب رضایت مشترکین خود برای آن ها طرح های تشویقی نیز ارائه کرده است. مشترکین با فعال سازی این طرح ها می توانند ، خدمات “ایرانسل” را با قیمتی مقرون به صرفه استفاده کنند . البته در صورت فعال ‌سازی هر یک از طرح‌ های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهاد های تشویقی ، طرح‌ های تعرفه رنگی ، شارژ شگفت انگیز ، جزیره هوشمند ایرانسل و … تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت. اپراتور ایرانسل با اپلیکیشن های زیادی نیز همکاری می کند و برنامه های کاربردی را در اختیار مشترکین خود ارائه کرده است.

جهت خرید سیم کارت رند با شماره انتخابی و اینترنت پر حجم

پشتیبانی ایرانسل

پشتیبانی ایرانسل

اپراتور ایرانسل بهترین پشتیبانی را برای مشترکین خود ارائه کرده است. مشترکین ایرانسل می توانند در تمام روز های هفته و به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با شماره گیری ۷۰۰ از سیم کارت ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط با پشتیبانی ایرانسل در ارتباط باشند. جهت خرید سیم کارتها رند  با شماره 05433292148 در تماس باشید.

 

جهت انجام خرید سیم کارت رند با قیمت مصوبب به آدرس زیر و کد 72241130 مراجعه کنید

زاهدان _ زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و10(انتهای بشارت 16 سمت چپ)

 

 

* *