صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان

مهندس علی فتحی
11:47
بازدید : 9

 ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان

لازم به ذکر است که در سال های قبل، ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان از طریق سایت های azmon.medu.ir انجام می پذیرفت، اما در سال جاری، با توجه به تغییرات سامانه ای آموزش و پرورش و به منظور یکپارچگی ثبت نام تمامی آزمون ها، تمامی روند ثبت نام از طریق سایت my.medu.ir انجام می پذیرد و دانش آموزان می توانند با به همراه داشتن کدملی و شماره سریال شناسنامه، وارد پنل کاربری خود شوند.

تمامی مراحل ثبت نام مدرسه پایه هفتم و دهم 1402 استعدادهای درخشان به صورت اینترنتی بوده و متقاضیان می بایست در زمان ثبت نام برای آزمون ورودی استعدادهای درخشان 1402 - 1403 به سایت my.medu.ir مراجعه نموده و با وارد نمودن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود، جهت ثبت نام وارد صفحه دانش آموزی خود شود. به دلیل تغییر سایت ثبت نامی و عدم آگاهی بسیاری از دانش آموزان از روند ثبت نام، در ادامه نحوه ثبت نام مدارس استعداد های درخشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ در سایت مذکور ارائه شده است.

ابتدا وارد سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir شوید و کدملی و شماره سریال شناسنامه خود را وارد نمایید.

 ۲  پس از ورود به صفحه پرتال دانش آموزی بر روی گزینه آزمون سمپاد کلیک کنید.

 

۳در صفحه بعدی، بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

 

 

۴پس از تکمیل فرم های ثبت نامی و آپلود عکس، توافق نامه را تایید نمایید تا مجاز به ورود به مراحل بعدی شوید.

 

۵پس از تایید اطلاعات، هزینه ثبت نام آزمون که 70 هزار تومان می باشد را پرداخت نمایید.

 

 

انش آموزان می بایست پس از تایید تمامی مراحل و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان، رسید ثبت نامی در آزمون را از سایت دریافت نموده و نزد خود نگه دارند، زیرا ممکن است در مراحل بعدی و اعلام نتایج به کد پیگیری ثبت نام و سایر اطلاعات نیازمند باشند.

 

ثبت نام در آزمون یکی از اصلی ترین مراحل می باشد، زیرا دانش آموزانی که موفق به ثبت نام درست در آزمون نشوند، مجاز به شرکت در آزمون و تحصیل در مدارس استعداد درخشان نمی باشند.

 

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .