صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
بلوک راست
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

بلوک وسط

گواهی تایید تحصیلی

مهندس علی فتحی
17:21
بازدید : 92

همانطور که می دانید یکی از مدارکی در هنگام ثبت نام در دانشگاه ها برای مقطع کارشناسی از دانش آموزان دریافت می شود، مدرک تاییدیه تحصیلی می باشد. در گذشته افراد برای دریافت  این مدرک باید به یکی از دفاتر منتخب پیشخوان مراجعه می کردند و ساعت ها منتظر می مانند تا این گواهی برای آن ها صادر شود؛ اما خوشبختانه با روی کار آمدن سامانه تاییدیه تحصیلی ، امکان درخواست تاییدیه تحصیلی و دریافت این مدرک به صورت غیر حضوری فراهم شده است.
افرادی که قصد دریافت این مدرک را دارند می توانند با مراجعه به دفتر پیشخوان مهندس علی فتحی به آدرس بوار 22 بهمن ( زمین های گمرک) حدفاصل 22 بهمن 8 و 10 مراجعه کرده و به راحتی این مدرک را دریافت کنند

 

 

تاییدیه تحصیلی چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده که نیاز به گواهی تاییدیه تحصیلی داشته باشید؛ اما تاییدیه تحصیلی چیست؟ تاییدیه تحصیلی در واقع، یک نوع اعتبار سنجی یا به عبارتی صحت سنجی از مدارکی است که در اختیار دارید. به طور مثال زمانی که شما در کنکور سراسری قبول می شوید؛ دانشگاه مقصد از شما مدارک مختلفی را دریافت می کند، یکی از مهم ترین این مدارک، مدرک تاییدیه تحصیلی می باشد. در این مدرک، مدرک دیپلم اخذ شده توسط دانشجو، تایید می شود و دانشگاه نیز از صحت این مدارک مطلع خواهد شد.
بنابراین، تمامی دانشجویان که قصد ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی را دارند، باید فرم تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم خود را دریافت کنند و در هنگام ثبت نام به دانشگاه تحویل دهند. طبیعی است که آن دسته از دانشجویانی که این فرم را ارائه نکنند، نمی توانند در دانشگاه ثبت نام نمایند؛ چرا که مدارک مربوط به ثبت نام آن ها ناقص می باشد.
البته این موضوع را در نظر داشته باشید که برای تایید کردن مدرک تحصیلی و دریافت این تاییدیه حتما نیازی به ورود به دانشگاه نیست. ممکن است گاهی افراد برای ورود به یک ارگانی یا استخدام در سازمان خاصی نیاز به این گواهی که نشان دهنده صحت مدارک متقاضیان می باشد، داشته باشند.

 

نمونه تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش

 

نمونه تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش

 

 

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
کد امنیتی رفرش
بلوک پایین