صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
بلوک راست
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

بلوک وسط

قیمت جدید لاستیک خودرو اعلام شد

مهندس علی فتحی
7:30
بازدید : 2621

قیمت جدید لاستیک خودرو اعلام شد

 

ثبت نام لاستیک دولتی به قیمت خرید در سال 1402

 

استعلام قیمت آنلاین استان سیستان و بلوچستان

افزایش قیمت لاستیک با انتشار نامه انجمن صنفی صنعت تایر به‌ عنوان خبر در رسانه‌ها مطرح شد و به‌گوش عموم مردم رسید. در این نامه به سازمان بورس اطلاع داده‌اند قیمت لاستیک خودرو سواری از روز یکشنبه ۸ خرداد گران شده و مشتریان باید بین ۲۵ تا ۳۰ درصد بیشتر از قبل برای خرید لاستیک خودرو پول پرداخت کنند. به این ترتیب قیمت یک جفت لاستیک پراید با برند ایرانی با هزینه نصب در حال حاضر حدود ۹۵۰ هزار تومان تمام می‌شود و قیمت لاستیک ایرانی سایز ۱۸۵ که روی رینگ ۱۵ اینچی بسته می‌شود، تقریبا به یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان برای یک جفت رسیده. قیمت لاستیک پراید لاستیک پراید با سایز استاندارد 165.65R13 در بازار وجود دارد. برای پراید می‌توان از لاستیک با سایز‌هایی مثل 175.60R13 و 185.60R13 هم استفاده کرد. بین برند‌های ایرانی شرکت‌های بارز، ایران تایر، کویر تایر، یزد تایر و گلدستون هستند که لاستیک پراید تولید می‌کنند و بین برند‌های خارجی موجود در بازار اسم تراینگل، نکسن، جی تی رادیال، کومهو و... به‌چشم می‌خورد. انتخاب اقتصادی می‌تواند یکی از برند‌های ایرانی باشد. از آن‌طرف لاستیک خارجی انتخاب آنهایی خواهد بود که مدام با خودشان تصور می‌کنند کیفیت بیشتر یعنی نمونه‌های خارجی. کف قیمت یک حلقه لاستیک چینی پراید با سایز استاندارد در بازار حدود ۷۸۵ هزار تومان است.

قیمت لاستیک پراید ایرانی با همین سایز بین ۴۰۳ تا ۴۱۵ هزار تومان برای هر حلقه خواهد بود. روی پراید می‌توان از لاستیک سایز 175.60R13 هم استفاده کرد. قیمت لاستیک پراید تراینگل با این سایز در بازار حلقه‌ای ۸۰۰ هزار تومان است و بارز همین سایز را حلقه‌ای ۴۴۰ هزار تومان می‌فروشد.

ثبت نام لاستیک دولتی به قیمت خرید در سال 1402

 

استعلام قیمت آنلاین استان سیستان و بلوچستان

 

قیمت لاستیک تیبا لاستیک ،تیبا به‌طور استاندارد 175.70R13 است. اگر کسی دنبال زیبایی یا هندلینگ بهتر باشد می‌تواند به سایز‌های 185.65R13 185.70R13 و 205.60R13 فکر کند. با بستن رینگ آلومینیومی حتی امکان استفاده از لاستیک سایز 205.65R13 را روی تیبا خواهید داشت. بارز، ایران تایر، کویر تایر، یزد تایر و گلدستون برند‌های ایرانی هستند که لاستیک تیبا تولید می‌کنند. بین برند‌های خارجی باید به هانکوک، تراینگل، نکسن، جی تی رادیال، مکسس و کومهو اشاره کرد. به گزارش فرارو، قیمت لاستیک بارز تیبا با سایز استاندارد حلقه‌ای ۴۷۰ هزار تومان است. خرید لاستیک ترایگل سایز استاندارد برای تیبا حلقه‌ای ۹۲۰ هزار تومان تمام می‌شود. چنانچه دلتان تنوع بخواهد و به‌همین دلیل سمت لاستیک ترایگل تیبا سایز 185.70R13 بروید باید حدود یک میلیون تومان هزینه بپردازید. قیمت لاستیک خودرو را بر اساس اندازه‌ها تعیین می‌کنند. مثلا قیمت لاستیک سایز ۱۳ یک برند از لاستیک سایز ۱۴ آن کمتر است. همچنین لاستیک با پهنای ۱۸۵ میلیمتر از لاستیک با پهنای ۱۶۵ گران‌تر فروخته می‌شود

استعلام قیمت آنلاین استان سیستان و بلوچستان

 

قیمت لاستیک پژو ۲۰۶ لاستیک پژو ۲۰۶ به‌طور استاندارد از نوع 185.65R14 است. اما لاستیک‌هایی با سایز 195.65R14 ،205.60R14 و حتی 195.60R14 را می‌شود روی این خودرو نصب کرد. بارز، ایران تایر، کویر تایر، یزد تایر و گلدستون برند‌های ایرانی هستند که لاستیک پژو ۲۰۶ تولید می‌کنند. بین خارجی‌ها باید دنبال هانکوک، تراینگل، نکسن، جی تی رادیال، کومهو و میشلن بگردید. کمترین قیمت لاستیک ۲۰۶ سایز استاندارد حلقه‌ای ۵۴۰ هزار تومان است. این لاستیک توسط بارز تولید شده و با نام تجاری P640 در بازار وجود دارد. از برند بارز لاستیک دیگری با نام تجاری P648 و قیمت ۵۴۴ هزار تومان در بازار پیدا می‌کنید. لاستیک پژو ۲۰۶ سایز استاندرد با برند خارجی ترایگل حلقه‌ای یک میلیون و ۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. آن‌هایی که دنبال رخ ماشین هستند احتمالا به خرید لاستیک ایرانی پژو ۲۰۶ با سایز 205.60R14 فکر می‌کنند باید برای هر حلقه آن ۵۷۳ هزار تومان هزینه بپردازند.

ثبت نام لاستیک دولتی به قیمت خرید در سال 1402

 

 

قیمت لاستیک تندر و ساندرو لاستیک تندر، ال ۹۰ و ساندرو به‌طور استاندارد 15.65R15 است. خرید لاستیک ایرانی در این سایز برای صاحبان چنین خودرو‌هایی حداقل ۵۷۶ هزار تومان خرج می‌تراشد. اگر لاستیک خارجی بخواهید باید حداقل ۹۸۰ هزار تومان و حتی شاید یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان هزینه کنید. روی تندر، ال ۹۰ و ساندرو می‌توان از لاستیک با سایز 205.60R15 هم استفاده کرد. قیمت لاستیک ایرانی خودرو تندر و ساندرو در این سایز ۶۰۰ هزار تومان برای هر حلقه است. یک حلقه لاستیک خارجی پراید با سایز استاندارد را حدود ۷۸۵ هزار تومان و نوع ایرانی آن را ۴۰۳ تا ۴۱۵ هزار تومان می‌فروشند

قیمت لاستیک دنا لاستیک دنا پلاس با سایز استاندارد 205.55R16 عرضه شده است. برای دنا نسل اول که به آن دنا معمولی بای لاستیک با سایز 195.60R15 بگیرید، ولی برای همه آن‌ها می‌توان لاستیک 205.60R15 و 205.50R16 هم استفاده کرد. برند‌های ایرانی که در بازار تولید و فروش لاستیک دنا رقابت می‌کنند، بارز، ایران تایر، کویر تایر، یزد تایر و گلدستون هستند. لاستیک خارجی دنا را هم باید از برند‌هایی مثل میشلن، هانکوک، تراینگل، نکسن، جی تی رادیال و... خرید. قیمت لاستیک ایرانی سایز استاندارد دنا پلاس حدود ۶۴۰ هزار تومان و قیمت لاستیک خارجی با برند ترایگل حداقل ۷۷۰ هزار تومان است.

اگر صاحب انواعی از دنا هستید که با رینگ ۱۵ اینچی عرضه شده‌اند، کف قیمت لاستیک ایرانی ۵۷۸ هزار تومان و کف قیمت لاستیک خارجی ۷۷۰ هزار تومان برای هر حلقه خواهد بود. اگر یک جفت لاستیک بخواهید، باید این عدد‌ها را دو برابر کنید. چهار تا لاستیک نو واقعا خرج زیادی روی دستتان می‌گذارد. بعضی لاستیک‌ها مناسب فصل تابستان و بعضی لاستیک‌های دیگر مناسب فصل زمستان عرضه می‌شوند، ولی اگر در نقاط جغرافیایی زندگی می‌کنید که جاده و خیابان در تابستان و زمستان چندان متفاوت نیست، بهترین کار خرید لاستیک‌ها چهار فصل است. جهت خرید قانونی لاستیک دولتی به همراه مشخصات کارت ماشین و بیمه وکارت ملی به دفتر ۷۲۲۴۱۱۳۰ مندرج در سایت مراجعه کنید.

 

جهت دریافت کاتالوگ اختصاصی ثبت نام لاستیک در سال 1402 کلیک کنید

(حدود قیمت ممکن است بین 100 تا 50 هزار تومان اختلاف وجود داشته باشد)

 

ثبت نام لاستیک دولتی به قیمت خرید در سال 1402

 

 

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
کد امنیتی رفرش
بلوک پایین