صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

سنجش بدو ورود

مهندس علی فتحی
13:09
بازدید : 26

سنجش بدو ورود

طرح سنجش سلامت دانش آموزان به جهت سنجش وضعیت سلامت جسمانی و روانی نوآموزان پیش دبستانی و اول دبستان در نظر گرفته شده است. با الکترونیکی شدن بسیاری از خدمات، آموزش و پرورش به جهت فراهم کردن آسایش برای والدین و همچنین جلوگیری از ازدحام جمعیت برای نوبت دهی و ثبت نام در طرح سنجش دانش آموزان بدو ورود به پیش دبستان و اول ابتدایی، اقدام به راه اندازی سایتی تحت عنوان سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود به نشانی sanjesh.healthehr.ir نمود.

 

سازمان آموزش و پرورش استثنایی به منظور شناسایی زودهنگام کودکان با اختلال بیش فعالی، در سال جاری ثبت نام سنجش بیش فعالی کودکان را آغاز نموده است. این طرح برای کودکان 4 تا 5 سال تمام می باشد و والدین می توانند به صورت مستقیم به سایت sso.my.gov.ir و یا sirat.csdeo.ir  مراجعه کرده و روند ثبت نام کودک را انجام دهند. این طرح بیشتر برای دانش آموزانی در نظر گرفته شده است که قصد ورود به پیش دبستانی را ندارند و ثبت نام آن ها در مدرسه ای انجام نشده است.

 

ابتدا آدرس سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود به نشانی اینترنتی sanjesh.healthehr.ir را در مرورگر خود وارد نمایید تا صفحه زیر برایتان به نمایش درآید. سپس مطابق تصویر در کادر مشخص شده کدملی یا شماره شناسنامه دانش آموز را وارد و کد امنیتی را در کادر مربوطه وارد کنید تا بتوانید وارد مرحله بعد شوید.

 

 

سپس در مرحله بعدی نقش را وارد کرده و پس از آن رمز عبور را وارد کنید. رمز عبور به طور پیش فرض کدملی فرد در نظر گرفته شده است.

 

در مرحله بعدی برای افزایش امنیت سیستم وارد قسمت تغییر رمز عبور خواهید شد که پیش از دسترسی به امکانات سامانه سنجش و سلامت دانش آموزان می بایست این تغییر صورت گیرد.

 

فرآیند سنجش سلامت دانش آموزان با پرداخت هزینه صورت می گیرد. این هزینه در سراسر کشور مقداری مشخص بوده و از طرف آموزش و پرورش اعلام می شود.

 

یکی از اصلی ترین امکانات سامانه سنجش دانش آموزان، نوبت گیری برای شرکت در این طرح می باشد. برای نوبت گیری در سایت سنجش سلامت دانش آموزان بعد از ثبت نام در مدرسه مدیر یا والدین باید به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.healthehr.ir اقدام به نوبت گیری نمایند. همچنین والدینی که هنوز ثبت نامی مدارس را انجام نداده اند می توانند با ورود به سامانه یکپارچه رشد و تربیت سیرت بدون نیاز به ثبت نام دانش آموزان در سامانه های سناد و سیدا توسط مدیران، اقدام به نوبت گیری نمایند. در ادامه مراحل نوبت گیری از سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود sanjesh.healthehr.ir ارائه شده است:

 

پس از طی کردن مراحل ورود به سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود به نشانی sanjesh.healthehr.ir و مشخص کردن نقش و وارد کردن رمز ورود فرد می بایست از قسمت میزکار گزینه ثبت و ویرایش اطلاعات دانش آموز را انتخاب نماید.

 

در این مرحله می بایست کدملی دانش آموز را وارد کرده و بر روی کلید جستجو کلیک نمایند، تا اطلاعات ثبت شده از نوآموز در سایت سیدا نمایش داده شود.

در این بخش فرد می بایست تمامی فیلدهای مشخص شده را مطالعه کرده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نموده و در انتها بر روی گزینه ذخیره کلیک نماید.

پس از تکمیل اطلاعات، مجددا وارد میزکار شده و گزینه نوبت گیری سنجش را انتخاب و کدملی دانش آموز را مطابق تصویر زیر وارد نماید.

پس از جستجوی شماره ملی دانش آموز، تصویر زیر را مشاهده می کند که باید یکی از گزینه های موجود برای نام خدمت را با توجه به شرایط دانش آموز انتخاب نماید.

پس از تعیین نوع ارزیابی و پایگاه سنجش دانش آموز، گزینه «قبول» را انتخاب کرده و دکمه ذخیره را فشار دهید.

لازم به ذکر است، به منظور پیگیری وضعیت نوبت گیری و دریافت نتیجه سنجش سلامت نوآموزان و دانش آموزان، اولیا می توانند از طریق گزینه گزارشات نوبت گیری وارد صفحه مربوطه شده و وضعیت را بررسی نمایند.

 

 

در صورتی که مشکل برخورد کردید میتوانید به کپی شناسنامه یا اصل شناسنامه به آدرس زیر مراجعه کنید

زیباشهر بلوار 22 بهمن حدفاصل 22 بهمن 8 و 10  و  رسید دو مهره (یک مهر دارای کد 72241130 و دیگری تاییذ خدمت ) را حتما دریافت کنید.

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
کد امنیتی رفرش