صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

ثبت نام شناسنامه برای فاقدین مدرک

مهندس علی فتحی
13:04
بازدید : 5

ثبت نام شناسنامه برای فاقدین مدرک

قبل از ادامه مقاله برای پاسخگویی به بعضی از سوالات اولا این خدمت اصلا رایگان نیست ، بت نام های هزینه اگر رایگان انجام میشود کار غیرمعمولی هست ما پیشنهاد نمیکنیم به چنین محل هایی مراجعه کنید در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی همراه با اطلاعات خانوار و مهم تر از همه مسکونی بویژه برای افراد مانند فاقدین شناسنامه کار بویژه خطرناک و احتمال سواستفاده فراوانی که وجود دارد  یعنی با توجه به خطرات فراوان پیشنهاد میکنیم اگر به امنیت خود و خانواده و اطرافیان خود اهمیت میدهید از ثبت نام های رایگان دوری کنید.

.

بر اساس قانون ثبت احوال، پدر، مادر یا مسئول قانونی نگهداری از نوزاد، باید در مهلت قانونی که 15 روز از تاریخ ولادت می باشد، با مراجعه به ثبت احوال، اقدام به اعلام تولد و گرفتن شناسنامه، برای نوزاد نمایند. در این میان، به دلیل عواملی چون، عدم برخورداری والدین نوزاد از اسناد سجلی اصیل ایرانی یا مورد تردید بودن هویت و تابعیت برخی افراد، عده ای از شهروندان ایرانی هستند که با وجود داشتن 18 سال، فاقد شناسنامه بوده و به تبع، از بسیاری از حقوق شهروندی، محروم هستند.

برای روشن شدن تکلیف افراد فاقد شناسنامه راه اندازی شده و وارد کردن اطلاعات هویتی، کافی نیست و فرد باید از، مدارک لازم برای درخواست الکترونیک ثبت نام افراد فاقد شناسنامه، بهره مند باشد مانند به اطلاعات تمامی مدارک و افرادی که در سایت، دارای کادر درج اطلاعات(پدر و مادر  و اگر فردی از بستگان دارای شناسنامه است اطلاعات آن فرد) هستند، اعم از اطلاعات شناسه پروانه اقامت یا کارت آمایش، کد ملی مادر، پدر، همچنین، اطلاعات پستی محل سکونت و شماره همراه خود، دسترسی داشته باشد.

البته عکس هم مورد نیاز میباشد در صورتی که عکس پرسنلی ندارید داخل دفتر عکس گرفته میشود.

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
کد امنیتی رفرش