صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
تبلیغات شما
آدرس و تلفن ما
Title
05433292148
هشت تا دو ظهر
لینک به صفحه آدرس
مکان در نقشه
آدرس: زیباشهر، بلوار 22 بهمن _ بین 22 بهمن 8 و 10(انتهای بشارت 16 سمت چپ) .
تبلیغات شما
تبلیغات شما
موضوعات
لینک های دوستان

72241130
اطلاعات بیشتر

انجام امور پستی با کیفیت و مدل متفاوت نسبت به دگیر ارائه دهندگان با لفاف درجه یک ارسال سریع محصولات و حتی ارسال مرسوله به سفارش سازی گیرنده .

استعلام پلاک ها زاهدان

مهندس علی فتحی
21:20
بازدید : 8

استعلام پلاک ها زاهدان

همه ما در زندگی، به دنبال آسایش خود و اطرافیان مان هستیم. از جمله امکانات ضروری برای زندگی در دنیای امروز، وسایل نقلیه می باشند. همانطور که برای استفاده از یک وسیله نقلیه، نیازمند یادگیری اصول فنی مرتبط و مهارت استفاده از آن می باشیم، لازم است تا از مقررات قانونی مرتبط با آن نیز مطلع بوده تا از بروز مشکلات قانونی احتمالی جلوگیری نماییم.

یکی از مشکلاتی که برخی از دارندگان وسایل نقلیه با آن مواجه شده، عدم تعویض پلاک خودرو، پس از انتقال آن می باشد. به این ترتیب که خودرویی منتقل شده، اما خریدار، اقدام به تعویض پلاک آن نکرده و با آن، مرتکب جرم می شود. در این صورت، در استعلامات قضایی پلاک خودرو، نام دارنده اصلی پلاک، نمایش داده خواهد شد. به همین دلیل، ضروری است تا فروشندگان خودرو، پس از انتقال آن، اقدام به استعلام تعداد پلاک انتظامی فعال خودرو، از طریق روش های موجود، از جمله با استفاده از کد ملی نمایند.

در واقع، لزوم استعلام تعداد پلاک انتظامی فعال با کد ملی و اطلاع از وضعیت پلاک فک شده هر فرد در راهور، زمانی احساس می شود که مالک سابق خودرو یا موتورسیکلت، مطلع می شود، متهم به ارتکاب جرم، به وسیله خودرویی شده که در گذشته، مالکیت آن را به دیگری انتقال داده است، اما پلاک آن، هنوز به اسم وی می باشد و اکنون، باید برای پاسخگویی درباره اتهام خود، به نیروی انتظامی مراجعه کند. برای پیشگیری از این وضعیت، همواره بهتر است، فروشندگان، پس از فروش وسیله نقلیه، اقدام به استعلام تعداد پلاک فعال با کد ملی نمایند.در واقع، لزوم استعلام تعداد پلاک انتظامی فعال با کد ملی و اطلاع از وضعیت پلاک فک شده هر فرد در راهور، زمانی احساس می شود که مالک سابق خودرو یا موتورسیکلت، مطلع می شود، متهم به ارتکاب جرم، به وسیله خودرویی شده که در گذشته، مالکیت آن را به دیگری انتقال داده است، اما پلاک آن، هنوز به اسم وی می باشد و اکنون، باید برای پاسخگویی درباره اتهام خود، به نیروی انتظامی مراجعه کند. برای پیشگیری از این وضعیت، همواره بهتر است، فروشندگان، پس از فروش وسیله نقلیه، اقدام به استعلام تعداد پلاک فعال با کد ملی نمایند.
آدرس مراجعه در زاهدان

زیباشهر_بلوار 22 بهمن حدفاصل 22 بهمن 8 و 10 دفتر پیشخوان فتحی.

بدیهی است مراجعه به هر محل دیگر جهت استعلام کلیه مسولیت عواقب آن و هرگونه سواستفاده ای بر عهده فرد است و به این وبسایت ارتباطی ندارد، مطلب فوق جهت مراجعه به دفتر کد 72241130 درج شده است و با دیگر محل هایی که اطلاعات مشابه مطالب بالا ارائه میدهند  هیچ ارتباطی ندارد

 

سوالات متداول


1- استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی چگونه است؟

استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی از طریق سامانه استعلام پلاک فعال با کد ملی  امکان پذیر بوده که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.


2- برای استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی چه اطلاعاتی مورد نیاز می باشد؟

برای استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی تنها کد ملی  و شماره همراه به نام متقاضی (کد ارسال نمی شود)مورد نیاز بوده که جزییات آن در متن مقاله توضیح داده شده است.


3- مراحل استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی چیست؟

مراحل استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی داشتن کد ملی و و شماره همراه به نام متقاضی (کد ارسال نمی شود) مراجعه به حضوری به دفتر یا ارسال درخواست اینترنتی از طریق سایت

 

مطالب مرتبط
موضوعات مطالب وبسایت
کارت ویزیت اختصاصی
ثبت نام سجام همراه احراز هویت فوری
جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۲ در زاهدان
اعتراض به هزینه قبض گاز
ارسال دیدگاه
کد امنیتی رفرش